Раскошни цвеќиња

Издавач: Младинска книга | Јазик: Македонски | Година: 0
Оригинален наслов: Раскошни цвеќиња | Бр. на страни: 148 | Димензии: 27 x 27 | Корица: /

Рут Подгорник Реш, ни ги открива тајните на градинарството и одгледувањето традиционални и новосоздадени цветни растенија. Влезете во богато илустрираната книга полна со совети за правилен избор на растенијата и инспирирајте се од практичните совети за уредување сопствена цветна градина.

Цена: 990 ден

5 на залиха

Спореди
Продавач Младинска книга

Report an abuse for product Раскошни цвеќиња

Категорија:
ИСБН: 978-608-4500-10-0

Оценки

Сѐ уште нема оценки.

Koментирајте први за “Раскошни цвеќиња”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Questions and Answers

You are not logged in