Разбуди се и живеј

Издавач: Ѓурѓа | Јазик: Македонски | Година: 2022
Оригинален наслов: Разбуди се и живеј | Бр. на страни: 172 | Димензии: 125x200 | Корица: тврда

Оваа книга служи како повик за будење и за враќање на основите на самото живеење. Ќе ви помогне да се соочите со реалноста, која самите сте ја избрале, и да ја прифатите во вашите животи, да побегнете од бескорисноста и да започнете да живеете среќно и здраво. Сè што е потребно за да се прекине магијата на безволноста и фрустрацијата е следново: Постапувајте како да е невозможно да не се успее. Тоа е талисманот, формулата, заповедта која нè свртува од неуспехот кон успехот, а тој зависи од позитивната состојба на умот и телото, и од самоувереноста која, како по правило, доаѓа од потсетувањето на претходните успеси.

Цена: 400 ден

2 на залиха

Спореди
Продавач Ѓурѓа

Report an abuse for product Разбуди се и живеј

Категории: ,
ИСБН: 978-608-201-472-2

Оценки

Сѐ уште нема оценки.

Koментирајте први за “Разбуди се и живеј”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Questions and Answers

You are not logged in