Разголена душа

Издавач: Ѓурѓа | Јазик: Македонски | Година: 2018
Оригинален наслов: / | Бр. на страни: 136 | Димензии: 20 | Корица: мека

Клара е девојка која има напишано роман и најмногу од сè сака да го доживее неговто издавање. Трагајќи по таквата можност ќе запознае човек кој ќе направи срцето да и затрепери откако подолго време се обидува да ја заборави последната љубов.  Книгата има за цел да ги инспирира читателите да размислуваат дека соништата е возможно да ни се остварат само ако имаме силна верба во нив и работиме на нив без откажување. Проткајана е со Кларината животна филозофија и прашања за смилата на животот по чиј одговор трагаат многу млади луѓе.
Рангирано 3.67 од 5 според 3 рејтинзите на корисниците
(3 оценки на корисници)

Цена: 250 ден

Распродадено

Извести ме кога производот ќе биде на залиха

Спореди
Продавач КупиКнига

Report an abuse for product Разголена душа

Категорија:
ИСБН: 978-608-201-382-4

3 оценки за Разголена душа

 1. Rated 5 out of 5

  Anonymous (верификуван корисник)

  Прекрасно четиво. Се чита во еден здив и може многу да се научи од него.

 2. Rated 5 out of 5

  Марко

  Големо освежување во македонската литература. Прекрасен стил и оригинална идеја. Марта е еден од ретките млади оригинални автори.

 3. Rated 1 out of 5

  Tonka K.

  Vakva dosadna filozofija odamna ne sum chitala. Katastrofa, epten se oddalecila od realnosta.

Додади оценка

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Questions and Answers

You are not logged in