Разиграни чадорчиња

Издавач: Едука Мак | Јазик: Македонски | Година: 2016
Оригинален наслов: Разиграни чадорчиња | Бр. на страни: 116 | Димензии: 20х14 | Корица: мека

„Разиграни чадорчиња“-поезија за деца. Со богатство од стихови и со мечти, копнежи, желби и радости, во оваа книга, во преден план се среќните деца и среќното детство и испишани се страници за другарството, семејството, природата, животните, птиците, инсектите, Нова година, книгата, летните игри, зимските радости, веселото детство. Книга со која ќе ја збогатите вашата библиотека.

Цена: 135 ден

Распродадено

Извести ме кога производот ќе биде на залиха

Спореди
Продавач Едука Мак

Report an abuse for product Разиграни чадорчиња

Категорија:
ИСБН: 978-608-4737-43-8

Questions and Answers

You are not logged in