Разузнавачи – писатели, писатели – разузнавачи

Издавач: Академски печат | Јазик: Македонски | Година: 2019
Оригинален наслов: Разузнавачи - писатели, писатели - разузнавачи | Бр. на страни: 530 | Димензии: 148 х 210 | Корица: /

Шест децении во жижата на светските ризници и загрозувања, на политичко-безбедносата стабилност на државата СФРЈ/СРМ на РМ, опстојува и и служи, спротивставувајќи се успешно со своите професионални и психофизички капацитети на сите обиди за дестабилизација и нарушување на суверенитетот и територијалниот интегритет на татковината Македонија... Професор Иван Бабановски

Цена: 600 ден

Распродадено

Извести ме кога производот ќе биде на залиха

Спореди
Продавач Академски Печат

Report an abuse for product Разузнавачи – писатели, писатели – разузнавачи

Категории: ,
ИСБН: 9786082313023

Оценки

Сѐ уште нема оценки.

Koментирајте први за “Разузнавачи – писатели, писатели – разузнавачи”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Questions and Answers

You are not logged in