Речник на синонимите и антонимите во англискиот јазик

Издавач: ТАБЕРНАКУЛ | Јазик: Македонски | Година: 1995
Оригинален наслов: Chambers Cambridge Dictionars of Synonims and Antonyms | Бр. на страни: 410 | Димензии: 140mm x 200mm | Корица: /

Последна верзија на Chambers Cambridge Dictionars of Synonims and Antonyms. Ова е еден целосен избор од алтернативни зборови кои ќе ви помогнат да го обогатите и освежите вашиот речник.

Цена: 300 ден

Распродадено

Извести ме кога производот ќе биде на залиха

Спореди
Продавач Табернакул

Report an abuse for product Речник на синонимите и антонимите во англискиот јазик

Категорија:
ИСБН: 9989-647-12-7

Оценки

Сѐ уште нема оценки.

Koментирајте први за “Речник на синонимите и антонимите во англискиот јазик”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Questions and Answers

You are not logged in