Рефлексија

Издавач: Темпора Веритас | Јазик: Македонски | Година: 2014
Оригинален наслов: Рефлексија | Бр. на страни: 113 | Димензии: 11x18 | Корица: /

Збирка раскази, кои всушност претставуваат вистински записи од живеење на еден млад човек во ова време.

Цена: 180 ден

9 на залиха

Спореди
Продавач КупиКнига

Report an abuse for product Рефлексија

Категорија:
ИСБН: 978-608-4612-04-9

Оценки

Сѐ уште нема оценки.

Koментирајте први за “Рефлексија”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Questions and Answers

You are not logged in