Преглед на кошничка “Радосница за моето бебе – машко” e додадена во Вашата кошничката

Розова панделка

Автор: /
Издавач: Топер | Јазик: Македонски | Година: 2014
Оригинален наслов: Розова панделка | Бр. на страни: 28 | Димензии: 270 х 270 | Корица: /

Посебни мигови, први единствени и неповторливи искуства... Розовата панделка е посветена на вашето девојче: многу страници што треба да се напишат, ден по ден... За дасе сочуваат најубавите и најважни моменти на првите фантастични дванаесет месеци на вашето најмило!

Цена: 290 ден

9 на залиха

Спореди
Продавач Топер

Report an abuse for product Розова панделка

Категорија:
ИСБН: 00000РП

Оценки

Сѐ уште нема оценки.

Koментирајте први за “Розова панделка”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Questions and Answers

You are not logged in