Сакај ме со лаги

Издавач: КУЛТУРА | Јазик: Македонски | Година: 2017
Оригинален наслов: Thief | Бр. на страни: / | Димензии: 20 см | Корица: тврда

Кејлеб Дрејк никогаш целосно не успеа да ја заборави својата прва љубов. Ниту кога тој се ожени, ниту, пак, кога таа се омажи. Кога животот конечно му се заокружува, Кејлеб е принуден да одлучи колку далеку е подготвен да отиде за да ја врати назад, во неговиот живот, неодоливата Оливија Каспен. Но, за секој потег во животот има последица, и наскоро Кејлеб дознава дека понекогаш љубовта доаѓа со неподносливо висока цена.

Цена: 350 ден 280 ден

3 на залиха

Спореди
Продавач Култура

Report an abuse for product Сакај ме со лаги

Категорија:
ИСБН: 978-9989-32-912-8

Оценки

Сѐ уште нема оценки.

Koментирајте први за “Сакај ме со лаги”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Questions and Answers

You are not logged in