Се помалку се чудам

Издавач: ТАБЕРНАКУЛ | Јазик: Македонски | Година: 1994
Оригинален наслов: / | Бр. на страни: 134 | Димензии: 240mm x 320mm | Корица: /

Распеана книга која ги повикува децата од сите возрасти да се насмеат громогласно, да се зачудат чудно, да научат да живеат шегобијно... зашто така е повесело, поубаво, песнопојно...

Цена: 427 ден

Распродадено

Извести ме кога производот ќе биде на залиха

Спореди
Продавач Табернакул

Report an abuse for product Се помалку се чудам

Категорија:
ИСБН: 9989-647-04-6

Оценки

Сѐ уште нема оценки.

Koментирајте први за “Се помалку се чудам”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Questions and Answers

You are not logged in