Се сакаме кога никој не гледа

Издавач: КУЛТУРА | Јазик: Македонски | Година: 2021
Оригинален наслов: Се сакаме кога никој не гледа | Бр. на страни: 156 | Димензии: 20 см | Корица: /

Нивната љубов е стара колку и приказната за неговото пронаоѓање.

Нивната приказна започна, но никогаш не заврши.

Единствената работа која Енџел сака да ја заборави во животот, постојано ѝ е во мислите. Таа го остава минатото таму каде што припаѓа, но потоа сфаќа дека минатото е нејзината иднина.

Кристијан е дете од домот, но денес позната музичка ѕвезда. А, таа нема слушнато ниту една негова песна. Сè до оној момент кога случајно се препознава низ стиховите што ги слуша на радио.

Неговиот обид да ја ослободи низ песни, го прават сè повеќе ранлив. Дали Енџел ќе успее да ги пополни празнините што тој целиот свој живот ги носи?

Цена: 300 ден

4 на залиха

Спореди
Продавач Култура

Report an abuse for product Се сакаме кога никој не гледа

Категории: ,
ИСБН: 978-608-262-110-4

Оценки

Сѐ уште нема оценки.

Koментирајте први за “Се сакаме кога никој не гледа”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Questions and Answers

You are not logged in