Сè уште јас

Издавач: КУЛТУРА | Јазик: Македонски | Година: 2018
Оригинален наслов: Still me | Бр. на страни: 622 | Димензии: / | Корица: мека

Конечно долгоочекуваната книга! Смешна, романтична и емотивна „Сѐ уште јас“ е делот во кој Лу ќе открие која е, која треба да биде, и како да преживее во нејзиниот нов свет. Луиза Кларк доаѓа во Њујорк со надеж за нов живот, уверена дека може да ја започне оваа авантура и да ја одржи нејзината врска со болничарот Сем кој живее далеку од неа. Таа ќе влез во светот на супербогатите, ќе работи за Леонард Гопник и неговата многу помлада втора сопруга, Агнес. Лу беше решена да го извлече максимумот од ова искуство и да се посвети целосно на нејзината нова работа, но и на животот во Њујорк. Запознавајќи го богатото општество, Лу ќе го запознае Џош Рајан, човек кој во неа ќе разбуди дел од нејзиното минато. По некое време, таа ќе се запраша: Која е Луиза Кларк? И како да најде храброст да го следи срцето каде и да ја води?

Цена: 450 ден

8 на залиха

Спореди
Продавач Култура

Report an abuse for product Сè уште јас

Категории: ,
ИСБН: 978-9989-32-994-4

Оценки

Сѐ уште нема оценки.

Koментирајте први за “Сè уште јас”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Questions and Answers

You are not logged in