Преглед на кошничка “Напишано со тебе” e додадена во Вашата кошничката

Сè уште мислам на тебе

Издавач: КУЛТУРА | Јазик: Македонски | Година: 2018
Оригинален наслов: STILL THINKING OF YOU | Бр. на страни: 554 | Димензии: / | Корица: мека

Дали искреноста е секогаш најдобра опција? Сè уште мислам на тебе е роман полн со приказни за стари пријателства, нова љубов,страста која ја носи со себе и сомнеж дали искреноста е секогаш најдобра опција. Таш и Рич се луди еден по друг. Заплеткани во нивната љубовна бајка и возбудени за иднината, тие ја планираат нивната венчавка на француските алпи. Рич се среќава со своите стари пријатели од факултет, а Таш е возбудена бидејќи ќе ги запознае луѓето со кои се дружел и со кои созревал. Но, Таш ќе добие повеќе информации отколку што очекуваше, ќе дознае тајни од минатото на Рич… Дали таа сè уште може да ја планира својата убава иднина со Рич штом ќе го дознае неговото валкано минато?

Цена: 450 ден

9 на залиха

Спореди
Продавач Култура

Report an abuse for product Сè уште мислам на тебе

Категорија:
ИСБН: 978-9989-32-973-9

Оценки

Сѐ уште нема оценки.

Koментирајте први за “Сè уште мислам на тебе”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Questions and Answers

You are not logged in