Се викам Лена

Издавач: Попули | Јазик: Македонски | Година: 2021
Оригинален наслов: Се викам Лена | Бр. на страни: 207 | Димензии: 21 см | Корица: /

Животот е сложувалка на која ѝ недостигаат клучните делови и сите имаме обврска да ги најдеме. Едниот дел од сложувалката е кај нас, другиот е кај другите, а решението е во малечката волшебничка Лена. Можеби токму таа е решението на нештата кои никогаш не се онакви какви што ни изгледаат.
Рангирано 5.00 од 5 според 1 рејтингот на корисниците
(1 оценка на корисник)

Цена: 380 ден

20 на залиха

Спореди
Продавач Арс ЛАМИНА

Report an abuse for product Се викам Лена

Категорија:
ИСБН: 978-608-267-239-7

1 оценка за Се викам Лена

  1. Rated 5 out of 5

    Ivana

    Bravo tetka Jagoda

Додади оценка

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Questions and Answers

You are not logged in