Секој со своето езеро

Издавач: ИЛИ-ИЛИ | Јазик: Македонски | Година: 2016
Оригинален наслов: Секој со своето езеро (раскази од вода) | Бр. на страни: 100 | Димензии: 21 | Корица: /

Добитник на  Наградата за литература на Европската унија во 2016 година.;-)
Рангирано 4.2 од 5 според 4 рејтинзите на корисниците
(5 оценки на корисници)

Цена: 200 ден

16 на залиха

Спореди
Продавач Или-Или

Report an abuse for product Секој со своето езеро

Категорија:
ИСБН: 978-608-4770-37-4

5 оценки за Секој со своето езеро

 1. Rated 1 out of 5

  Anonymous (верификуван корисник)

 2. Rated 5 out of 5

  Anonymous (верификуван корисник)

 3. Rated 5 out of 5

  Anonymous (верификуван корисник)

 4. Rated 5 out of 5

  Anonymous (верификуван корисник)

 5. Rated 5 out of 5

  Anonymous (верификуван корисник)

Додади оценка

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Questions and Answers

You are not logged in