Semiconductor Physics and Devices

Автор: Donald A. Neamen
Издавач: McGraw-Hill Education | Јазик: English | Година: 2002
Оригинален наслов: Semiconductor Physics and Devices | Бр. на страни: 704 | Димензии: 23x18 | Корица: /

/

Цена: 2699 ден

Распродадено

Извести ме кога производот ќе биде на залиха

Спореди
Продавач Академска Книга

Report an abuse for product Semiconductor Physics and Devices

Категорија:
ИСБН: 9780071231121

Оценки

Сѐ уште нема оценки.

Koментирајте први за “Semiconductor Physics and Devices”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Questions and Answers

You are not logged in