Сенка

Издавач: Матица Mакедонска | Јазик: Македонски | Година: 2019
Оригинален наслов: Stalker | Бр. на страни: 592 | Димензии: 21 см | Корица: /

Се додека не беше откриено првото тело, никој сериозно не ја свати видеоснимката. Секретарката од администрацијата на полицијата ја заврши својата работа, го отвори линкот, ја изгледа снимката и претпостави дека станува збор на несолена шега. Потоа, неколку денови подоцна, жената од снимката беше пронајдена мртва.

Цена: 600 ден 550 ден

Распродадено

Извести ме кога производот ќе биде на залиха

Спореди
Продавач Матица

Report an abuse for product Сенка

Категорија:
ИСБН: 978-608-10-0746-6

Оценки

Сѐ уште нема оценки.

Koментирајте први за “Сенка”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Questions and Answers

You are not logged in