Сенките на љубовта

Издавач: Ѓурѓа | Јазик: Македонски | Година: 2022
Оригинален наслов: Sjene ljubavi | Бр. на страни: 156 | Димензии: 125 x 200 | Корица: /

Сенките на љубовта е роман за најдлабоките пориви што ги привлекуваат мажот и жената еден кон друг, но и ги свртуваат еден против друг. Сведочи за тоа колку мажот е подготвен да им робува на убавината и на страста, а жената на љубовта. Приказната за Марцел и Љерка е толку силна, топла и љубовна, и сведочи за болката и внатрешните дилеми што може да ги предизвика една интрига. Тој е подготвен на сè, но може ли да се врати загубената верба? Внимавајте, оваа книга може да разбуди нечии спомени!

Цена: 300 ден

10 на залиха

Спореди
Продавач Ѓурѓа

Report an abuse for product Сенките на љубовта

Категории: , ,
ИСБН: 978-608-201-483-8

Оценки

Сѐ уште нема оценки.

Koментирајте први за “Сенките на љубовта”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Questions and Answers

You are not logged in