Сештологија

Издавач: ТАБЕРНАКУЛ | Јазик: Македонски | Година: 1987
Оригинален наслов: Сештологија | Бр. на страни: 111 | Димензии: 14x20 | Корица: /

Прво, поточно речено - нулто издание на Табернакул, излезено од печат во 1987 година како авторско издание. Книга за деца... и за возрасни. Исполнета со лесен, едноставен, здрав хумор кој засмејува, но и поучува.
Рангирано 5 од 5 според 4 рејтинзите на корисниците
(2 оценки на корисници)

Цена: 50 ден

Распродадено

Извести ме кога производот ќе биде на залиха

Спореди
Продавач Табернакул

Report an abuse for product Сештологија

Категорија:
ИСБН: 40804362

2 оценки за Сештологија

  1. Rated 5 out of 5

    Anonymous (верификуван корисник)

  2. Rated 5 out of 5

    Anonymous (верификуван корисник)

Додади оценка

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Questions and Answers

You are not logged in