Сестрата од сенка

Издавач: Матица Mакедонска | Јазик: Македонски | Година: 2018
Оригинален наслов: The shadow sister | Бр. на страни: 570 | Димензии: 20 см | Корица: мека

Ова е третиот дел од серијалот за сестрите.Ѕвезда Д*Аплиез е најзагадочна од сите сестри. Се колеба да зачекори од безбедноста на блиското пријателство со сестра си Кеке. Во очај , тргнува по првата трага што ја води во една старинска книжарница во Лондон, каде ѝ се отвора цел нов свет откривајќи за постоењето на извесна Флора Макникол која живеела сто години порано.

Цена: 590 ден 550 ден

Распродадено

Извести ме кога производот ќе биде на залиха

Спореди
Продавач Матица

Report an abuse for product Сестрата од сенка

Категорија:
ИСБН: 978-608-10-0617-9

Оценки

Сѐ уште нема оценки.

Koментирајте први за “Сестрата од сенка”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Questions and Answers

You are not logged in