Шах со Бах

Издавач: Чудна шума | Јазик: Македонски | Година: 2020
Оригинален наслов: Шах со Бах | Бр. на страни: 72 | Димензии: 210 х 210 мм | Корица: мека

Стихозбирка за деца и возрасни што ја сакаат (или сакаат да ја засакаат) музиката... 50% од средствата од продажбата ќе бидат донирани за арт и музикотерапија за деца со посебни потреби Награди и признанија: – Признание за второ место во категоријата најдобро ликовно-графички уредено издание меѓу два саеми на книга, кое го доделува Македонската асоцијација на издавачи (МАИ), за 2020 година – Признание за трето место во категоријата поттикнување општествена одговорност меѓу два саеми на книга, кое го доделува Македонската асоцијација на издавачи (МАИ), за 2020 година

Цена: 450 ден

4 на залиха

Спореди
Продавач Чудна шума ИД-Концепт консалтинг и дизајн

Report an abuse for product Шах со Бах

Категории: , ,
ИСБН: 978-608-66234-9-4

Чудна шума ИД-Концепт консалтинг и дизајн

Questions and Answers

You are not logged in