Што би правел јас без тебе

Издавач: Топер | Јазик: Македонски | Година: 2009
Оригинален наслов: Што би правел јас без тебе | Бр. на страни: 303 | Димензии: 100x200 | Корица: мека

Габриел во животот има двајца мажИ – првата љубов и таткото. Едниот од нив е угледен полицаец, а вториот е познат крадец. Со игра на судбината, и двајцата исчезнуваат од животот на Габриел. Еден ден, и тоа во исто време, тие ненадејно се враќаат во нејзиниот живот, но, за жал, тие толку се мразат што се подготвени на борба до смрт. Габриел одбива да бира меѓу човекот кого го љуби и таткото, меѓутоа во некои судири смртта е неизбежна, ОСВЕН АКО ...
Рангирано 5 од 5 според 4 рејтинзите на корисниците
(17 оценки на корисници)

Цена: 199 ден

Распродадено

Извести ме кога производот ќе биде на залиха

Спореди
Продавач Топер

Report an abuse for product Што би правел јас без тебе

Категорија:
ИСБН: 978KK00326

17 оценки за Што би правел јас без тебе

 1. Rated 5 out of 5

  Anonymous (верификуван корисник)

 2. Rated 5 out of 5

  Anonymous (верификуван корисник)

  Имам прочитано многу книги од Гијом Мисо и имам да кажам само едно прекрасни му се сите книги вклучувајќи ја и оваа Што би правел јас без тебе кој ќе ја прочита нема да зажали како и другите негови книги : Затоа што те љубам , А потоа… , Ме чекасш ли? и многу други 😀

 3. Rated 5 out of 5

  Иво Митрушев (верификуван корисник)

 4. Rated 5 out of 5

  Anonymous (верификуван корисник)

  Болката не е проблем. Од болката страдаш, но тоа не те уништува. Проблем е самотијата што ја раѓа болката. Таа е онаа која тивко те убива, која те одвојува од останатиот свет, и која го буди она најлошото што го имаш во себе”. Многу убава книга

 5. Rated 5 out of 5

  Elena Stevkovska (верификуван корисник)

 6. Rated 5 out of 5

  Martina Josheska (верификуван корисник)

 7. Rated 5 out of 5

  Julijana S.Veleska (верификуван корисник)

  knigata e prekrasna koj ke pocne da ja cita nemoze da ja ostavi

 8. Rated 5 out of 5

  sonja filiposka (верификуван корисник)

  Prekrasna kniga! Kniga koja se cita vo eden zdiv

 9. Rated 5 out of 5

  Anonymous (верификуван корисник)

 10. Rated 5 out of 5

  darijan adamulev (верификуван корисник)

  Epten ubava kniga, ednostavno vredi da se procita

 11. Rated 5 out of 5

  Anonymous (верификуван корисник)

 12. Rated 5 out of 5

  Biljana Janevska (верификуван корисник)

 13. Rated 5 out of 5

  Anonymous (верификуван корисник)

 14. Rated 5 out of 5

  Milena Panevska Zlatevska (верификуван корисник)

 15. Rated 5 out of 5

  Слаѓан Бишковски (верификуван корисник)

 16. Rated 5 out of 5

  Слаѓан Бишковски (верификуван корисник)

  Preubava e knigata 😀

 17. Rated 5 out of 5

  Слаѓан Бишковски (верификуван корисник)

  Mngou e dobra knigata, fantasticna 🙂

Додади оценка

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Questions and Answers

You are not logged in