Шутирај како професионалните кошаркари: патот кон успешна техника на шут

Издавач: Магор | Јазик: македонски | Година: 2018
Оригинален наслов: Shoot Like the Pros: The Road to a Successful Shooting Technique | Бр. на страни: 164 | Димензии: 28 цм | Корица: мека

/

Цена: 650 ден

Распродадено

Извести ме кога производот ќе биде на залиха

Спореди
Продавач Магор

Report an abuse for product Шутирај како професионалните кошаркари: патот кон успешна техника на шут

Категорија:
ИСБН: 978-608-223-471-7

Questions and Answers

You are not logged in