Сигма протокол

Издавач: КУЛТУРА | Јазик: Македонски | Година: 2010
Оригинален наслов: / | Бр. на страни: 450 | Димензии: / | Корица: /

Новиот роман на најголемиот мајстор за политички трилери, Роберт Ладлам, Сигма Протокол, е приказна за таинствена организација зачната уште од времето на Втората светска војна чија цел била да ја спречи превласта на комунизмот. Со текот на времето, меѓутоа, таа цел се менува: револуционерниот медицински третман кој овозможува долговечност, им дава можност на водачите на Сигма да почнат да подготвуваат планови за целосна превласт над светот... Пеколно напнат и непредвидлив, Сигма протокол претставува круна на врвната умешност на Ладлам за создавање трилер кој ќе ви го одземе здивот.
Рангирано 5 од 5 според 4 рејтинзите на корисниците
(2 оценки на корисници)

Цена: 499 ден

Распродадено

Извести ме кога производот ќе биде на залиха

Спореди
Продавач Култура

Report an abuse for product Сигма протокол

Категорија:
ИСБН: 978-9989-32-644-8

2 оценки за Сигма протокол

  1. Rated 5 out of 5

    Anonymous (верификуван корисник)

  2. Rated 5 out of 5

    Anonymous (верификуван корисник)

Додади оценка

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Questions and Answers

You are not logged in