Сите тие краеви

Издавач: Антолог | Јазик: Македонски | Година: 2012
Оригинален наслов: Сите тие краеви | Бр. на страни: 94 | Димензии: 12х17 | Корица: /

Критичното авторско појавување на Ѓорѓевски, со раскази од кои зрачи елоквентност и храброст да се отворат теми што секој ќе заинтересира. Маалски фраери, општествени фалинки, младешки главоболки, бркање девојки.

Рангирано 5 од 5 според 4 рејтинзите на корисниците
(3 оценки на корисници)

Цена: 200 ден

Распродадено

Извести ме кога производот ќе биде на залиха

Спореди
Продавач Антолог

Report an abuse for product Сите тие краеви

Категорија:
ИСБН: 9786084507673

3 оценки за Сите тие краеви

 1. Rated 5 out of 5

  Basho 2007 (верификуван корисник)

 2. Rated 5 out of 5

  Basho 2007 (верификуван корисник)

 3. Rated 5 out of 5

  Anonymous (верификуван корисник)

  Pametno reshenie za Vashite 200 denari!

Додади оценка

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Questions and Answers

You are not logged in