Скитникот-Мактуб

Издавач: Издавачки центар ТРИ | Јазик: Македонски | Година: 2002
Оригинален наслов: Der Wanderer | Бр. на страни: 72 | Димензии: 112x180 | Корица: /

Во Скитникот Мактуб Пауло Коелјо со чудесна просветленост проговорува за животот, за вистината и за Бога. Тоа е збирка раскази и размислувања за дострелите на љубовта, за стравот и храброста, за моќта на навиките и ризикот да се следи својот пат, за моралистите и доктринерите, за убавината, за чудата и загубените синови.
Рангирано 5 од 5 според 4 рејтинзите на корисниците
(2 оценки на корисници)

Цена: 150 ден

Распродадено

Извести ме кога производот ќе биде на залиха

Спореди
Продавач Издавачки центар ТРИ

Report an abuse for product Скитникот-Мактуб

Категорија:
ИСБН: 9989-918-47-3

2 оценки за Скитникот-Мактуб

  1. Rated 5 out of 5

    Anonymous (верификуван корисник)

  2. Rated 5 out of 5

    Иво Митрушев (верификуван корисник)

Додади оценка

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Questions and Answers

You are not logged in