Skok na Slatinu : Ruski bataljon na Kosovu i Metohiji

Автор: Toholj, Miroslav
Издавач: Medija centar Odbrana | Јазик: Srpski | Година: 2019
Оригинален наслов: / | Бр. на страни: 178 | Димензии: 23 cm | Корица: /

Цена: 952 ден

Спореди
Продавач MC MOST New

Report an abuse for product Skok na Slatinu : Ruski bataljon na Kosovu i Metohiji

Категорија:
ИСБН: 978-86-335-0686-1

Оценки

Сѐ уште нема оценки.

Koментирајте први за “Skok na Slatinu : Ruski bataljon na Kosovu i Metohiji”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Questions and Answers

You are not logged in