Скопје Светското копиле

Издавач: Готен | Јазик: Македонски | Година: 2011
Оригинален наслов: / | Бр. на страни: 105 | Димензии: / | Корица: /

Го истражува урбаниот развој на градот во однос на неговиот карактер како Поделен град. 

Цена: 899 ден 719 ден

50 на залиха

Спореди
Продавач Готен

Report an abuse for product Скопје Светското копиле

Категорија:
ИСБН: 978-608-4625-03-2

Оценки

Сѐ уште нема оценки.

Koментирајте први за “Скопје Светското копиле”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Questions and Answers

You are not logged in