Скопје – туристички водич и 3Д карта

Автор: //
Издавач: ТРИМАКС | Јазик: Македонски | Година: 2010
Оригинален наслов: Скопје - туристички водич и 3Д карта | Бр. на страни: 0 | Димензии: 99см х 66см | Корица: /

План на град Скопје во 3Д

Цена: 200 ден

50 на залиха

Спореди
Продавач ТРИМАКС

Report an abuse for product Скопје – туристички водич и 3Д карта

Категорија:
ИСБН: 608-204-075-9

Оценки

Сѐ уште нема оценки.

Koментирајте први за “Скопје – туристички водич и 3Д карта”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Questions and Answers

You are not logged in