Скопје – туристички водич

Автор: //
Издавач: ТРИМАКС | Јазик: Македонски | Година: 2010
Оригинален наслов: Скопје - туристички водич | Бр. на страни: 144 | Димензии: 11см х 22см | Корица: /

Туристички водич на Скопје, двојазичен (англиско-македонски), изобилува со илустрации и текстови од информативен карактер .

Цена: 290 ден

49 на залиха

Спореди
Продавач ТРИМАКС

Report an abuse for product Скопје – туристички водич

Категорија:
ИСБН: 608-204-013-9

Оценки

Сѐ уште нема оценки.

Koментирајте први за “Скопје – туристички водич”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Questions and Answers

You are not logged in