Скршена душа

Издавач: ДИТАС | Јазик: Македонски | Година: 2002
Оригинален наслов: Скршена душа | Бр. на страни: 170 | Димензии: 20 | Корица: /

...Децата не се виновни, тие чекаат ние возрасните да им го расчистиме и покажеме правиот пат во животот.Инаку, како ќе заштитиме цвеќе, ако место да го чистиш коровот и сметот околу него, ти повеќе го натрупуваш? КАКО???

Цена: 420 ден

86 на залиха

Спореди
Продавач ДИТАС

Report an abuse for product Скршена душа

Категорија:
ИСБН: 9989-9920-9-6

Questions and Answers

You are not logged in