Слатки мали чудовишта

Автор: //
Издавач: Топер | Јазик: Македонски | Година: 2009
Оригинален наслов: Слатки мали чудовишта | Бр. на страни: 71 | Димензии: 160x230 | Корица: тврда

Оваа книга дава интересен и сликовит приказ за загубените родителски права. Според авторката, со раѓањето на детето вие несвесно се откажувате од правото на сопствен живот за да на крајот дојдете до едно парадоксално откритие дека со губењето на правото на сопствен живот, со блаженство и гордост ви е подарено едно поважно право - ПРАВО ЗА СОЗДАВАЊЕ ЖИВОТ!

Цена: 210 ден

Распродадено

Извести ме кога производот ќе биде на залиха

Спореди
Продавач Топер

Report an abuse for product Слатки мали чудовишта

Категорија:
ИСБН: 978KK00189

Оценки

Сѐ уште нема оценки.

Koментирајте први за “Слатки мали чудовишта”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Questions and Answers

You are not logged in