Слатки мали лажливки 4-Неверојатна

Издавач: Просветно дело | Јазик: Македонски | Година: 0
Оригинален наслов: Неверојатна | Бр. на страни: 0 | Димензии: 0x0 | Корица: /

Емили е испратена во Ајова за да живее со своите конзервативни роднини. Момчето на Арија е зад решетки заради неа. Спенсер стравува дека е вплеткана во убиството на Али. Но судбината на Хана е најлоша: се бори за живот во болница - бидејќи знаеше премногу.
Рангирано 5 од 5 според 4 рејтинзите на корисниците
(1 оценка на корисник)

Цена: 295 ден

2 на залиха

Спореди
Продавач Просветно Дело АД Скопје

Report an abuse for product Слатки мали лажливки 4-Неверојатна

Категорија:
ИСБН: 978-608-228-134-6

1 оценка за Слатки мали лажливки 4-Неверојатна

  1. Rated 5 out of 5

    Слаѓан Бишковски (верификуван корисник)

Додади оценка

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Questions and Answers

You are not logged in