Слатко сонувај

Издавач: Антолог | Јазик: Македонски | Година: 2022
Оригинален наслов: Sovsågott | Бр. на страни: 432 | Димензии: 13x20 | Корица: /

Исчезнувањето на две четиригодишни девојчиња не може да биде заборавено, иако може да остане неразјаснето. Сепак, порано или подоцна, минатото ќе се разбуди. Исчезнаа во ист ден. А сега ги оплакуваат на истите гробишта, секоја во својот гроб. Но, нивните сандаци се празни. За да одгатнат како се поврзани овие два случаи, полицискиот инспектор Еверт Гренс и неговиот доушник Пит Хофман мораат да навлезат во најмрачниот од сите светови и да се изборат со најтешката и најужасната задача досега, задача што води до мрачниот свет на вистинските чудовишта – уживатели на детската болка. Се заработуваат милиони од болните страсти на анонимните онлајн клиенти. Детективите треба да ја тргнат маската зад една меѓународна криминална мрежа, но зад маската се кријат уште многу лица. А на беспомошните девојчиња итно им треба помош!

Цена: 500 ден

5 на залиха

Спореди
Продавач Антолог

Report an abuse for product Слатко сонувај

Категории: , ,
ИСБН: 978-608-243-562-6

Оценки

Сѐ уште нема оценки.

Koментирајте први за “Слатко сонувај”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Questions and Answers

You are not logged in