Сликарски правци на 20. век

Издавач: ИЛИ-ИЛИ | Јазик: Македонски | Година: 2009
Оригинален наслов: Slikarski pravci 20. veka | Бр. на страни: 238 | Димензии: 240x170 | Корица: /

/

Цена: 399 ден

Распродадено

Извести ме кога производот ќе биде на залиха

Спореди
Продавач Или-Или

Report an abuse for product Сликарски правци на 20. век

Категорија:
ИСБН: 978-608-4525-04-2

Оценки

Сѐ уште нема оценки.

Koментирајте први за “Сликарски правци на 20. век”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Questions and Answers

You are not logged in