Slobodni i suvereni – umetnost, teorija i politika : knjiga eseja i intervjua o Kosovu i Srbiji

Автор: /
Издавач: Cenzura | Јазик: Srpski | Година: 2013
Оригинален наслов: / | Бр. на страни: 176 | Димензии: 22 cm | Корица: /

Цена: 699 ден

Распродадено

Извести ме кога производот ќе биде на залиха

Спореди
Продавач MC MOST New

Report an abuse for product Slobodni i suvereni – umetnost, teorija i politika : knjiga eseja i intervjua o Kosovu i Srbiji

Категорија:
ИСБН: 978-86-86559-19-7

Оценки

Сѐ уште нема оценки.

Koментирајте први за “Slobodni i suvereni – umetnost, teorija i politika : knjiga eseja i intervjua o Kosovu i Srbiji”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Questions and Answers

You are not logged in