Сложувалкa I am a Princess – 3 in a Box

Автор: /
Издавач: Ravensburger | Јазик: Македонски | Година: /
Оригинален наслов: / | Бр. на страни: / | Димензии: 18 x 18 cm | Корица: тврда

Големина на сликата : 18 x 18 cm

Содржина: 3 слики со 25/26 и 49 парчиња

Возраст: 4 +

ВИСКОКВАЛИТЕТНИ КОМПОНЕНТИ – Сложувалките на равенсбургер се со премиум квалитет, во содржина и материјал.

ПЕРФЕКТНО СОВПАЃАЊЕ – Без разлика која е голимината на парчињата секое од нив перефктно се совпаѓа.

СЕКОЕ ПАРЧЕ Е УНИКАТНО – Равенсбургер сложувалките се составени од парчиња со уникатниа форма и ниедно од нив не се повторува.

ЗАГАРАНТИРАН КВАЛИТЕТ – Равенсбургер има традиција на изработка на сложувалки и игри повеќе од 130 години.

Цена: 590 ден

1 на залиха

Спореди
Продавач Гоблин

Report an abuse for product Сложувалкa I am a Princess – 3 in a Box

Категорија:
ИСБН: /

Оценки

Сѐ уште нема оценки.

Koментирајте први за “Сложувалкa I am a Princess – 3 in a Box”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Questions and Answers

You are not logged in