Случките на капетан Гашник 4

Издавач: Младинска книга | Јазик: Македонски | Година: 0
Оригинален наслов: Случките на капетан Гашник 4 | Бр. на страни: 136 | Димензии: 14 х 19,5 | Корица: /

Григор и Климент најчесто се одговорни момчиња...кога некој нешто ќе направи, секогаш и двајцата сеодговорни за тоа! И повторно прават лудости! МНОГУ ПОВЕЌЕ ПОДВИЖНИ СЛИКИ! Примитивна анимациска техника, позната во целиот свет, со која сами ги оживувате настаните.

Цена: 390 ден

9 на залиха

Спореди
Продавач Младинска книга

Report an abuse for product Случките на капетан Гашник 4

Категорија:
ИСБН: 978-608-4500-21-6

Оценки

Сѐ уште нема оценки.

Koментирајте први за “Случките на капетан Гашник 4”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Questions and Answers

You are not logged in