Small World

Издавач: Готен | Јазик: Македонски | Година: 2013
Оригинален наслов: / | Бр. на страни: 301 | Димензии: / | Корица: /

Прекрасна, нежна љубовна сторија, срдечна, смртно тажна и апсолутно реалистична приказна за еден болен човек и крими-роман кој ја задржува возбудливоста до последните страници.

Цена: 300 ден

50 на залиха

Спореди
Продавач Готен

Report an abuse for product Small World

Категорија:
ИСБН: 978-608-4625-37-7

Оценки

Сѐ уште нема оценки.

Koментирајте први за “Small World”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Questions and Answers

You are not logged in