Снеговите на Климентина Евин

Издавач: Детска радост | Јазик: Македонски | Година: 2004
Оригинален наслов: Снеговите на Климентина Евин | Бр. на страни: 208 | Димензии: 20x14 | Корица: мека

Рангирано 5 од 5 според 4 рејтинзите на корисниците
(3 оценки на корисници)

Цена: 190 ден

Распродадено

Извести ме кога производот ќе биде на залиха

Спореди
Продавач Просветно Дело АД Скопје

Report an abuse for product Снеговите на Климентина Евин

Категорија:
ИСБН: 989PD9100168

3 оценки за Снеговите на Климентина Евин

 1. Rated 5 out of 5

  Anonymous (верификуван корисник)

  prekrasna kniga nemam zborovi

 2. Rated 5 out of 5

  Sara Gorgioska (верификуван корисник)

  Прекрасна книга која секој треба да ја прочита

 3. Rated 5 out of 5

  Anonymous (верификуван корисник)

Додади оценка

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Questions and Answers

You are not logged in