Со љубов од Барселона

Издавач: КУЛТУРА | Јазик: Македонски | Година: 2017
Оригинален наслов: / | Бр. на страни: 474 | Димензии: 20 | Корица: мека

Од Холивуд Хилс до улиците на Барселона, од бујни лозја и винарски визби до најексклузивните домови
во Европа, дозволете Елизабет Адлер да ве одведе на едно незаборавно патување.
Биби Фортуната беше најпосакувана жена во градот: пејачка, актерка и славна личност. Пред две години
таа беше уапсена под сомневање за убиство на нејзиниот љубовник и неговата нова љубовница, која исто така ѝ беше најдобра пријателка на Биби.
Биби беше вест на насловната страница на начин на кој нејзините публицисти никогаш не можеле да замислат. Но, полицијата никогаш не ја докажа нејзината вина и таа беше ослободена. Иако ослободена, таа сè уште беше под сомнеж. Биби замина за Барселона, каде што едноставно исчезна.
Исполнета со познатиот стил на Елизабет Адлер, бујни описи, извонредни места, луксуз…
Рангирано 5 од 5 според 4 рејтинзите на корисниците
(1 оценка на корисник)

Цена: 299 ден

Распродадено

Извести ме кога производот ќе биде на залиха

Спореди
Продавач Култура

Report an abuse for product Со љубов од Барселона

Категорија:
ИСБН: 978-9989-32-919-7

1 оценка за Со љубов од Барселона

  1. Rated 5 out of 5

    Слаѓан Бишковски (верификуван корисник)

Додади оценка

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Questions and Answers

You are not logged in