Со татковината

Издавач: Антолог | Јазик: Македонски | Година: 2016
Оригинален наслов: Со татковината | Бр. на страни: 32 | Димензии: 14x21 | Корица: /

Во оваа несекојдневна збирка со песни, авторот со голема надахнатост, љубов и восхит, им посветил песни на сите градови во Македонија. Прелистајте ја, прочитајте ја – уште повеќе ќе ја засакате и запознаете нашата прекрасна татковина!

Цена: 200 ден

Распродадено

Извести ме кога производот ќе биде на залиха

Спореди
Продавач Антолог

Report an abuse for product Со татковината

Категорија:
ИСБН: 978-608-243-156-7

Оценки

Сѐ уште нема оценки.

Koментирајте први за “Со татковината”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Questions and Answers

You are not logged in