Solid Mechanics

Автор: /
Издавач: Srpska akademija nauka i umetnosti | Јазик: Srpski | Година: 1997
Оригинален наслов: Solid Mechanics | Бр. на страни: 342 | Димензии: 24 cm | Корица: /

/

Цена: 345 ден

5 на залиха

Спореди
Продавач MC MOST

Report an abuse for product Solid Mechanics

Категорија:
ИСБН: 86-7025-263-5

Оценки

Сѐ уште нема оценки.

Koментирајте први за “Solid Mechanics”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Questions and Answers

You are not logged in