Сонувалко

Издавач: Бегемот | Јазик: Македонски | Година: 2019
Оригинален наслов: Сонувалко | Бр. на страни: 34 | Димензии: 235x160 | Корица: /
Извадок:

„Сонувалко, има време за сонување, подготви се за на училиште!“ – му велеше мајката на малото бувче. Но, дали навистина има време? Ќе ја сонува ли утре пак Белата топка на небото?

Цена: 300 ден

16 на залиха

Спореди
Продавач Бегемот

Report an abuse for product Сонувалко

Категорија:
ИСБН: 978-608-4869-20-7

Оценки

Сѐ уште нема оценки.

Koментирајте први за “Сонувалко”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Questions and Answers

You are not logged in