Соспи

Издавач: ТАБЕРНАКУЛ | Јазик: Македонски | Година: 1997
Оригинален наслов: / | Бр. на страни: 68 | Димензии: 140mm x 240mm | Корица: /

Провокативна поетска книга со илустрации од мапата „Предели“ од Душан Перчинков.

Цена: 96 ден

Распродадено

Извести ме кога производот ќе биде на залиха

Спореди
Продавач Табернакул

Report an abuse for product Соспи

Категорија:
ИСБН: 9989-647-21-6

Оценки

Сѐ уште нема оценки.

Koментирајте први за “Соспи”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Questions and Answers

You are not logged in