Состаноци, дружења и градници на надувување

Издавач: ИКОНА | Јазик: македонски | Година: 2009
Оригинален наслов: Mates, Dates and Inflatable Brass | Бр. на страни: 160 | Димензии: 14x21 | Корица: тврда

Како изгледа светот на една четиринаесетгодина девојка? Дечки, облеки и по малку училишни обврски. Сè додека не се појави најубавиот дечко на светот.

Цена: 329 ден

5 на залиха

Спореди
Продавач ИКОНА

Report an abuse for product Состаноци, дружења и градници на надувување

Категорија:
ИСБН: 978-9989-168-35-2

Questions and Answers

You are not logged in