Состојби на духот и телото по триесеттата

Издавач: Блесок | Јазик: Македонски | Година: 2005
Оригинален наслов: Состојби на духот и телото по триесеттата | Бр. на страни: 76 | Димензии: 137х200 | Корица: /

Збирка поезија од Елизабета Баковска [поезија + цртежи + audio CD со 10 песни и 5 раскази]

Цена: 145 ден

Распродадено

Извести ме кога производот ќе биде на залиха

Спореди
Продавач Блесок

Report an abuse for product Состојби на духот и телото по триесеттата

Категорија:
ИСБН: 9989-928-50-9

Оценки

Сѐ уште нема оценки.

Koментирајте први за “Состојби на духот и телото по триесеттата”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Questions and Answers

You are not logged in