Современ спортски менаџмент

Издавач: Нампрес | Јазик: Македонски | Година: 2018
Оригинален наслов: Современ спортски менаџмент Педерсен, Пол М. ; Тибо, Луси | Бр. на страни: 530 | Димензии: A4 | Корица: мека

Современ спортски менаџмент Педерсен, Пол М. ; Тибо, Луси

Цена: 1000 ден

2 на залиха

Спореди
Продавач Нампрес

Report an abuse for product Современ спортски менаџмент

Категорија:
ИСБН: ISBN - 978-608-251-104-7

Questions and Answers

You are not logged in