Современа македонска поезија : избор

Издавач: ФЕНИКС | Јазик: Македонски | Година: 2003
Оригинален наслов: Современа македонска поезија : избор | Бр. на страни: 191 | Димензии: 20 см | Корица: /

Цена: 265 ден

9 на залиха

Спореди
Продавач ФЕНИКС

Report an abuse for product Современа македонска поезија : избор

Категории: , ,
ИСБН: 9989-33-080-8

Оценки

Сѐ уште нема оценки.

Koментирајте први за “Современа македонска поезија : избор”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Questions and Answers

You are not logged in