Spectator

Издавач: Антолог | Јазик: Македонски | Година: 2010
Оригинален наслов: Spectator | Бр. на страни: 128 | Димензии: 13х20 | Корица: /

Spectator е единствен дебитантски роман во современата македонска книжевност со пет изданија. Првата вистински урбана книга која пренесува машко-женски ситуации од 12 европски града, меѓу нив и Скопје, но блиски на сите луѓе на светот. Ова се последните два примероци.

Рангирано 5 од 5 според 4 рејтинзите на корисниците
(1 оценка на корисник)

Цена: 300 ден

Распродадено

Извести ме кога производот ќе биде на залиха

Спореди
Продавач Антолог

Report an abuse for product Spectator

Категорија:
ИСБН: 9786084507185

1 оценка за Spectator

  1. Rated 5 out of 5

    Anonymous (верификуван корисник)

Додади оценка

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Questions and Answers

You are not logged in